Zkušenosti

Pan Luboš

Do ordinace jsem přišel s problémy s astmatem, 6 měsíců před tím jsem prodělal těžší astmatický záchvat s nutností léčby infuzí. Byl jsem léčen se záněty menisků (v kolenech) a kolena mě pořád bolela. Rovněž mě začínalo trápit pálení žáhy v míře, kterou jsem doposud nepoznal. Potřeboval jsem někoho, kdo mi poradí, co mám jíst, a kdo by se při léčbě více zaměřoval směrem k příčinám nemocí, nikoliv jen na potlačování příznaků. Na biorezonanci mi byla zjištěna silná intolerance na pšenici a slabá na mléko. To mimo jiné vysvětlovalo občasné úporné křeče břicha vedoucí někdy až k bezvědomí. Upravil jsem stravu, 4 měsíce se léčil na přístroji BICOM a problémy výrazně ustoupily. Pálení žáhy zmizelo, bolest v kolenou výrazně ustoupila, léky proti astmatu beru jen na výslovné přání plicní lékařky v nejnižší možné dávce. Dlouhodobě se mi daří výrazně lépe. Biorezonanci mohu jen doporučit.

pan Honza

Nebylo mi dobře 3 roky. Často mě bolelo v krku a byl jsem nezvykle hodně unavený. Hodnoty naměřené klasickým lékařem nevykazovaly žádné změny. Nepříliš jasně ukázaly možnost boreliózy, ani má ošetřující lékařka si nebyla jistá. U Dr. Vejrych jsem byl 3x. Nevím, jak to dělá, ale v krku mě nebolí a jsem méně unavený. Takže mi pomohl. Děkuji.

pan Zdeněk

Začalo to tím, že jsem si na krku nahmatal výrazně zvětšené nebolestivé uzliny. Vedle ohryzku jsem měl uzlinu velkou jako vejce a říkal jsem si: Tohle tady přece nebylo... Zeptal jsem se svého lékaře Tomáše Vejrycha, co by to mohlo být? Ten si mě hned pozval na spoustu testů a už se to vezlo... krev, ultrazvuk, rentgen, hematologie a odebrání uzliny na histologii ke zjištění konkrétního typu onemocnění. Diagnostika na BICOMu ukázala mimo jiné i zdegenerované buňky, což mě trochu vystrašilo. Okamžitě jsme začali s intenzivním harmonizováním mého těla pomocí BICOMu a zároveň jsem začal přísně dodržovat rady týkající se stravy. Výsledky z histologie ukázaly, že se jedná o Hodgkinův lymfom – rakovinu lymfatických uzlin. Byla doporučena okamžitá léčba pomocí chemoterapie a radioterapie. Rozhodl jsem se léčbu podstoupit a zároveň s tím využívat podporu BICOMu. Nejdříve jsme vylaďovali a posilovali tělo tak intenzivně, že jsem se před nástupem na chemoterapii cítil tak dobře, jak už dlouho ne. S nástupem účinků silné chemoterapie jsem ale velmi rychle zeslábl a vypadaly mi vlasy. V průběhu léčby, která trvala asi 6 měsíců, jsem neustále docházel na BICOM, abychom posílili důležité a chemoterapií nejvíce zatížené orgány a abychom podpořili detoxikaci organismu. Cítil jsem to jako velkou podporu, jak na úrovni tělesné, tak i psychické. Po skončení léčby bylo mé tělo velmi vyčerpané, ale postupně se mi síly vracely. S každou návštěvou BICOMu můj stav poskočil o stupínek výš, až jsem se dostal, řekl bych, na úroveň zdravého člověka. Jsem velmi vděčný za perfektní a citlivý přístup lékařského personálu k pacientům a za tento skvělý neinvazivní nástroj. Léčbu BICOMem vnímám nejen jako léčbu těla, ale jako léčbu lidské bytosti jako celku.

pan Petr

Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za pomoc. Syna trápily opakující se horečky, každý měsíc jsme čekali, kdy se objeví. Řešili jsme to s paní doktorkou antibiotiky, pak se začalo hovořit o kortikoidech. Při pročítání diskusních fór na internetu jsem objevila zmínku o biorezonaci. Vyhledali jsme ordinaci pana doktora Vejrycha a vyrazili jsme. Dostali jsme se do krásného a klidného prostředí, kde se nám věnoval skvělý pan doktor a sestřička. Po několika návštěvách se horečky přestaly objevovat. Je to nepopsatelná úleva. Co je důležitější než zdraví? A co je důležitější než zdraví dítěte.M
S pozdravem a díky Věra, matka, Semily

paní Monika

BICOM Trutnov jsem vyhledala poprvé v roce 2014, kdy jsem měla několik let silnou alergii (tráva, bříza, pyly) a neobešla se bez léků. Do toho mi vyskočila po celém těle kopřivka, otékaly mi ruce, nohy a začala pálit žáha. Měla jsem zdravotní problémy, se kterými si můj obvodní lékař nevěděl rady. Po léčbě biorezonancí mi všechny problémy vymizely a cítila jsem se dobře. Alergie byla pryč, už jsem nepotřebovala žádné léky. V roce 2018 se objevily problémy znovu, jen v menší intenzitě. Alergie, kopřivka, otoky rukou a nohou. Příčinou toho všeho byl stres. Věděla jsem, že biorezonance pomůže, tak jsem léčbu podstoupila znovu a teď po pár terapiích je zase vše v naprostém pořádku. Biorezonance je velice účinná metoda na řešení potíží bez léků.

Pavel Franc, advokát a ředitel organizace právníků Frank Bold

Bydlím poblíž dubového lesa, který milují klíšťata. A tak se stalo, že jsem dostal boreliózou infikované klíště. A protože jsem byl právě po pracovně náročné akci, tělo si s infekcí neporadilo a nemoc se u mě rozvinula. Zarudnutí pokožky bylo natolik jednoznačné, že jsem velice brzy podstoupil léčbu antibiotiky. Vše vypadalo skvěle. Výsledky po půl roce od infekce vypadaly doslova neuvěřitelně. Borelióza se však po takřka dvou letech vrátila. Z počátku to vypadalo pouze na opětovné propuknutí boreliózy. Hospitalizace, lumbální punkce a další testy však vyloučily, že by mé problémy byly způsobeny pouze boreliózou. Přidal se streptokokální zánět. Dostal jsem opět antibiotika, ale nedocházelo k žádnému většímu zlepšení. Klasická medicína si jednoduše moc nevěděla rady, co s tím. Bolesti kloubů, velká únava, to byly neduhy, které mě trápily. Jediné řešení bylo v extrakci krčních mandlí, které se jevily jako ložisko streptokokového zánětu. S celou věcí jsem se svěřil Tomáši Vejrychovi. Ten mě přesvědčil, abych zkusil léčbu přístrojem BICOM. Léčba trvala relativně dlouho. Velice mě zaujalo, že v průběhu léčby jsem chodil na nejrůznější krevní testy, které potvrzovaly nálezy z BICOMu. Postupně u mě došlo doslova k radikální změně tkáně mandlí, které se úplně uzdravily. Stejně tak krevní testy i subjektivní pocity potvrdili uzdravení: žádné bolesti kloubů, žádná únava. Tomáš provozuje svoji praxi v Trutnově, zatímco já jsem z Brna. Tomáš mi pomohl kontaktovat paní doktorku Gregušovou, která dnes léčí celou naši rodinu a výsledky za to opravdu stojí. Léčbu BICOMem mohu proto vřele doporučit.

Zkušenost Lenky Svobodové s biorezonancí BICOM

Objednejte se telefonicky

volejte 775 751 315